| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rodzaj | Typ automatyczny |
| Czas dostawy | W ciągu 3 dni roboczych |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rodzaj | Typ automatyczny |
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni roboczych |
| Długość cięcia | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| OSTRZA | Łopaty liniowe i okrągłe |
| Długość cięcia | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| OSTRZA | Łopaty liniowe i okrągłe |
| Długość cięcia | 720 |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| OSTRZA | Łopaty liniowe i okrągłe |
| Długość cięcia | 460 mm (możliwość wykonania według wymagań klienta) |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Rodzaj ostrza | jedno ostrze okrągłe i jedno ostrze liniowe |
| System | Typ automatyczny |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Długość cięcia | 460 mm (możliwość wykonania według wymagań klienta) |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Rodzaj ostrza | jedno ostrze okrągłe i jedno ostrze liniowe |
| System | Typ automatyczny |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Nazwa | Maszyna do separacji PCB z ruchomym ostrzem Depanelizer PCB do separacji PCB |
|---|---|
| Wydajność cięcia | Maksymalnie 460 mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Bezpieczeństwo | Ochrona czujnika |
| nazwisko | Maszyna do cięcia PCB |
|---|---|
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Gwarancja | Rok |
| Rama | Solidna, żelazna rama |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Standardowy obszar roboczy | 320 * 320 mm |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Gwarancja | Rok |
| Częstotliwość | 50–60 Hz |
| Stół | 2) |