| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość separacji | Nieograniczony |
| Szczegóły opakowania | Pułapka ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni po potwierdzeniu płatności |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość separacji | Nieograniczony |
| Szczegóły opakowania | Pułapka ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni po potwierdzeniu płatności |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Imię | Wykrawanie Depaneling Die |
|---|---|
| MOQ | 1 zestaw |
| materiał do modelu | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Dostosowane |
| Gotowy czas | 7-15 dni |
| nazwisko | Automatyczny separator płytek drukowanych |
|---|---|
| Długość cięcia | 1200 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Rodzaj | Rozgromienie |
|---|---|
| Wrzeciono | KAWO |
| Ciężar maszyny | 600 KG |
| Rozmiar PCB | 450*350mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Miejsce pracy | 320*320mm |
|---|---|
| Tabela | 2 |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Miejsce pracy | 320*320mm |
|---|---|
| Tabela | 2 |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 480 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Rodzaj ostrza | Dwa ostrza liniowe |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 480 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Rodzaj ostrza | Dwa ostrza liniowe |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 480 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Rodzaj ostrza | Dwa ostrza liniowe |