| Długość fali | 355um |
|---|---|
| Super | Niski pobór mocy |
| Laser | 12/15/17W |
| Marka lasera | optowave |
| Moc | 220V 380V |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Połącz sposób | Frezowanie połączeń |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | KAWO |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Moc ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Obszar roboczy | 460*460mm (standardowa) |
| Transport morski | FOB / EXW / DHL |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Marka laserowa | Optowave |
| nazwisko | Maszyna do routera PCB |
|---|---|
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| nazwisko | Ręczny separator PCB |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Czas dostawy | 5-7 dni roboczych |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Wrzeciono | 50000 obr./min |
| nazwisko | Separator PCB z wieloma rozdzielaczami |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Materiał na ostrza | Stali o wysokiej prędkości |
| Liczba ostrzy | 9 |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Moc ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Obszar roboczy | 460*460mm (standardowa) |
| Transport morski | FOB / EXW / DHL |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Marka laserowa | Optowave |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 460 mm |
| Prędkość cięcia | 100/200/300/500 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |