| Materiał | PCB, PCB aluminiowe |
|---|---|
| Prowadzić | Pneumatycznie |
| Nazwa produktu | Depanelizacja PCB |
| Kształt | Wyrzuty w kształcie litery V, LED |
| Tryb sterowania | Fresowanie PCB, Elektryczne |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4-6mm |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350*350mm (maks.) |
| Wielkość | 1000*1200*1533 mm |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
|---|---|
| Przyczynić się | 3-30T |
| Depresja | 0.45-0.70pa |
| Gwarancja | darmowe 12 miesięcy |
| Waga | 530kg |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Maksymalna długość PCB | 330 mm |
| Grubość PCB | 1,0-3,5 mm |
| Marka | CW |
| Długość ostrza | 330 mm |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Ostrze w ruchu | Pchnięcie ręką |
| dokładność cięcia | ±0,5 mm |
| Rodzaj cięcia | V Groove |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | 100/200/300/500 mm/s |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Władza | 110/220 V |
| Materiał ostrza | użyć importowanej stali szybkiej z Japonii |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | Poranna gwiazda |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał do drukowania | stali szybkiej |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| Nazwa | Maszyna do separacji PCB z ruchomym ostrzem Depanelizer PCB do separacji PCB |
|---|---|
| Wydajność cięcia | Maksymalnie 460 mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Bezpieczeństwo | Ochrona czujnika |