| nazwisko | Maszyna do routera PCB |
|---|---|
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | dwa ostrza okrągłe |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Warunki | Nowy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Warunki | Nowy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Nazwa | Maszyna do separacji PCB z ruchomym ostrzem Depanelizer PCB do separacji PCB |
|---|---|
| Wydajność cięcia | Maksymalnie 460 mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Bezpieczeństwo | Ochrona czujnika |
| nazwisko | Ręczny separator PCB |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Typ ręczny |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| napięcie | 110V/220V |
| Wymiar maszyny | 1480mm * 1360mm * 1412mm |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |