| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0-400 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Nazwa | Maszyna do oddzielenia węzłów w kształcie V |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Rama | Solidna, żelazna rama |
| Gwarancja | za darmo jeden rok |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Program | Pudełko dydaktyczne |
| Maksymalny rozmiar PCB | 400*400mm ((Może być wykonany na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | Router PCB na komputerze |
| nazwisko | Precyzyjna maszyna do produkcji płytek drukowanych z routerem depanelującym |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | KAWO |
| Długość separacji | Nieograniczony |
|---|---|
| Szczegóły opakowania | Pułapka ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni po potwierdzeniu płatności |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| płyta | 1,2 / 2,4 m (opcja) |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rama | solidna rama wykonana z litego żelaza |
|---|---|
| Prędkość cięcia | 400 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Materiał ostrza | Stali szybkiej z Japonii |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Waga | 36 kg |
|---|---|
| prędkość cięcia ((mm/s) | Dostosować |
| Grubość płyty (mm) | 0,5-3,0 |
| Komponenty Wysokość (mm) | 0-10 |
| Napięcie (v) | 110/220 |
| Rodzaj | całkowicie automatyczny |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Prędkość cięcia | 100/200/300/500 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Czujnik | Czujnik podczerwieni IR |