| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał | PCB, PCB aluminiowe |
|---|---|
| Prowadzić | Pneumatycznie |
| Nazwa produktu | Depanelizacja PCB |
| Kształt | Wyrzuty w kształcie litery V, LED |
| Tryb sterowania | Fresowanie PCB, Elektryczne |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
|---|---|
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Gwarancja | Bezpłatny rok |
| Nóż | Liniowy |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Kształt PCB | Połączenie przegubowe |
|---|---|
| Korzyść | Niska cena |
| separator pcb | separator pcb |
| Czasy ruchów akcji | 12 razy / min |
| Ciśnienie robocze suchego powietrza | 0,50-0,70 Mpa |
| Ciężar maszyny | 650 kg |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,6-3,0 mm |
| moc | 220/110 V. |
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Wrzeciono | KAVO |
| Napięcie | Prąd przemienny 220 V ± 10% 50 Hz |
|---|---|
| Wrzeciono | KAVO |
| Moc (W) | 4,2 kW |
| Prędkość routingu | 2 s za punkt |
| Rozmiar PCB | 450 * 450 mm (można dostosować) |
| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
|---|---|
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Gwarancja | jeden rok bezpłatnie |
| Oddzielna długość | 200mm |
| Oddzielna grubość | 0,3-3,5 mm |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Świetna do żeglugi, bezpieczna, bez konieczności fumigacji. |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Możliwość Supply | 800 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Nazwa | Maszyna do oddzielenia węzłów w kształcie V |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Rama | Solidna, żelazna rama |
| Gwarancja | za darmo jeden rok |