| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Nazwa | Pneumatyczne Nibbler PCB |
|---|---|
| Czasy skoku akcji | 12 razy/min |
| Ciśnienie robocze suchego powietrza | 0,50-0,70 MPa |
| Skok slajdu | 2 mm |
| Masa maszyny do rozdrabniania płytek PCB | 2 kg |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Max. Maks. PCB depanelization length Długość depanelizacji PCB | 460 mm |
| Grubość depanelizacji PCB | 0,6-3,5 mm |
| Masa maszyny depanelizującej PCB | 30 KG |
| Rozmiar maszyny depanelizującej PCB | 787 x 400 x 436 mm |
| Czas realizacji | 1 dzień po dokonaniu płatności |
|---|---|
| Długość cięcia | bez limitu |
| Pakiet | Skrzynia ze sklejki |
| ustalić rok | 1999 |
| Pochodzenie | Chiny |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Moc cylindra (kgf) | 181-272 |
|---|---|
| Skok cylindra (mm) | 10 |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Nóż | Stal szybkotnąca |
| Ciśnienie robocze (bar) | 4 ~ 6 |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 800 ZESTAWÓW / ROK |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |