| Maksymalna długość singulacji PCB | Nieograniczony |
|---|---|
| Grubość izolacji PCB | 1,0-3,5 mm |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | dwie okrągłe łysiny |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Grubość depanelowania | 0,3-3,5 mm |
|---|---|
| Długość depanelingu | nieograniczony |
| Gwarancja | Rok |
| Nóż | ostrza liniowe z Japonii |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Nazwa produktu | Laserowy separator PCB |
|---|---|
| Marka | ChaungWei |
| Gęstość | ≤ 1,2 mm |
| Warunki | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Długość przenośnika (mm) | 1540 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | ostrza liniowe i okrągłe |
| Solidna rama depanelizatora PCB do sztywnych płyt metalowych Pcb Fpc | 900 * 760 * 750 |
|---|---|
| Najdłuższe Minimalizuj | bez ograniczeń |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | Rok |
| Ciężar maszyny | 475 kg |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 1035*345*620 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,1-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 304 kg |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 990×425×350 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 220 KG |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | 0-400mm/s |
| Grubość separacji | 1,0-3,5 mm |
| Rodzaj ostrza | dwa okrągłe ostrza |
| Platforma | Dostosuj |
| Nazwać | Laserowy depanelizator PCB/ Laserowa maszyna do depanelowania |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Moc | AC220V |
| Gwarancja | 1 ROK |
| System operacyjny | Okno 7 |
| Rozmiar PCB | 450*350 (w dowolnym rozmiarze) |
|---|---|
| Wrzeciono | KAWO |
| Władza | 220/110 V |
| Odkurzacz | 3,5kW |
| Stół roboczy | 2 |