| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 1035*345*620 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,1-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 304 kg |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 990×425×350 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 220 KG |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Długość cięcia | nieograniczony |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia Plyooden |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Długość cięcia | bez limitu |
|---|---|
| Kształt ostrza | Ostrza liniowe |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| czas dostawy | w ciągu 3 dni ( na stanie ) |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, West Union, L / C |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |