| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Zdolność (zestaw) | 1000 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| grubość oddzielająca | 0,3-3,5 mm |
| długość oddzielająca | nieograniczony |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 600 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 100 zestawów / tydzień |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 600 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 600 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depanelowania | 0,3-3,5 mm |
| Długość depanelingu | 330 mm |
| Nóż | ostrze liniowe |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 0,3-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 330 mm |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Rodzaj | Pneumatyczny |