| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Grubość cięcia (mm) | 0,3~3,5 |
|---|---|
| Rodzaj cięcia | V rowek |
| Materiał płyty | Aluminium FR4 |
| Ostrze | Ostrza liniowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Automatyczny |
|---|---|
| Długość cięcia | Opcjonalnie |
| Kolor | Biały |
| Waga | 55 KG |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Władza | 220 V |
| Zastosowanie | FR4, aluminium |
| Typ PCB | V Groove |
| Rodzaj ostrza | Liniowy |
| Najdłuższe minimalizuj | 450 mm |
|---|---|
| Zminimalizuj grubość | 1,0–3,5 mm |
| Ciężar maszyny | 200 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca z Japonii |