| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza | 3-30T (na zamówienie) |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Władza | 110/220 V |
| Dokładność cięcia | ± 0,1 mm |
|---|---|
| Dokładność reorientacji | ± 0,01 mm |
| X、Y、Z Sposób uruchamiania | Serwomotory prądu przemiennego |
| Rozmiar górnego precypitonu | 500×500×1000mm |
| Metoda zbierania kurzu | Niższe odpylanie |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| moc | : 220 V 50/60 HZ |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| waga | 115kgs |
| RPM | 4500 obr / min |
| Minimalna wysokość ołowiu | 1,2 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Gęstość | 0,6-3,5 mm |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| nazwisko | Router płyty obwodowej |
| moc | : 220 V 50/60 HZ |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| waga | 115kgs |
| RPM | 4500 obr / min |
| Minimalna wysokość ołowiu | 1,2 mm |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 16/18 sztuk (wykonane zgodnie z wymaganiami klientów) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał łydek | Stal szybkotnąca |
| Numer modelu | CWVC-5 |
| Wymiary (szer. * głęb. * wys.) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Waga | 550 KG |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
| Powtarzalność pozycjonowania | 0,001 mm |
| Obszar roboczy osi (maks.) | 680mm * 360mm * 50mm |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (Wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |