| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Ostrze | o szerokości nieprzekraczającej 10 mm |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Długość przenośnika (mm) | 1540 |
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Władza | 110/220 V |
| Moc cylindra (kgf) | 181-272 |
|---|---|
| Skok cylindra (mm) | 10 |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Nóż | Stal szybkotnąca |
| Ciśnienie robocze (bar) | 4 ~ 6 |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 1,0-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 330 mm |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Ostrze | okrągły i liniowy |
|---|---|
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Rodzaj | Podręcznik |
| Grubość depaningu | 0,6-3,5 mm |
| Kontrola | Sterowanie ekranem dotykowym |
|---|---|
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Gwarancja | rok bez opłat |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
|---|---|
| Rozmiar PCB (max) | 322 mm * 322 mm |
| Interfejs maszyny | AOC LCD17 ", mysz Logitech |
| Grubość PCB (max) | 5mm |
| Wrzeciono | 50000 obr / min |
| Operacja GUI | Chiński Windows XP |
|---|---|
| Ładowanie / rozładowywanie PCB | podręcznik |
| Rozmiar PCB (max) | 322 mm * 322 mm |
| Grubość PCB (max) | 5mm |
| Wrzeciono | 50000 obr / min |
| Sztywność mocowania | Standard |
|---|---|
| Ładowanie / rozładowywanie PCB | podręcznik |
| Rozmiar PCB (max) | 322 mm * 322 mm |
| Grubość PCB (max) | 5mm |
| Wrzeciono | 50000 obr / min |
| Obiektyw | Computar EX2C |
|---|---|
| Wkręt | Importowane śruby kulkowe TBI Precision |
| Rozmiar PCB (max) | 322 mm * 322 mm |
| Grubość PCB (max) | 5mm |
| Wrzeciono | 50000 obr / min |