| Wrzeciono | 50000 obr / min |
|---|---|
| Wkręt | Importowane śruby kulkowe TBI Precision |
| Rozmiar PCB (max) | 322 mm * 322 mm |
| Grubość PCB (max) | 5mm |
| Obiektyw | Computar EX2C |
| Ostrze | 9 par |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| OSTRZA | 9 (bardziej lub mniej) |
|---|---|
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Gwarancja | rok bez opłat |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| Ostrze | 9 par |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| Ostrze | 9 par |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depanelowania | 0,3-3,5 mm |
| Długość depanelingu | 330 mm |
| Nóż | ostrze liniowe |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Rodzaj | Podręcznik |
|---|---|
| Ostrze | ostrza liniowe i okrągłe |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Prędkość depanowania | Sterowanie ręczne |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 0,3-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 330 mm |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Nóż | okrągłe i liniowe |
|---|---|
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Bezpłatny rok |
| moc | 110/220 V. |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| Długość separacji | 600 mm (na zamówienie) |
| Gwarancja | Jeden rok za darmo |
| Ostrze | okrągły i liniowy |
| Rodzaj | Automatyczny |