| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | Nieograniczony |
| Prędkość cięcia | 400 mm / s |
| napięcie | 220 /110 V |
| Rozmiar maszyny | 2180 * 620 * 960 mm |
| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| Wielkość | 620 mm x 230 mm x 400 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Ciężar maszyny | 165 KG |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 990×425×350 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 220 KG |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 460 mm |
| Prędkość cięcia | 100/200/300/500 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Zasilanie | 110/220 V |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 600 mm |
| Prędkość cięcia | 100/200/300/500 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza | 3-30T (na zamówienie) |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Władza | 110/220 V |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 990×425×350 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 220 KG |