| Materiał do modelu | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni |
| Sposób wysyłki | FOB/CIF/EXW |
| Rodzaj cięcia | Dziurkowanie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Sposób wysyłki | FOB / EXW / CIF |
| Materiał | stal szybkotnąca |
| Termin płatności | T/T |
| Cechy | Zindywidualizowane |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Wkład ((ton) | 8 |
| Minimalizuj prędkość | Pneumatyczny |
| Szczegóły pakowania | Drewniane opakowanie |
| Czas dostawy | 5 dni od otrzymania płatności |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość separacji | 450 mm |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Model | CWV-1A |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 460 mm |
| Prędkość cięcia | 100/200/300/500 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Rodzaj desek | V Groove |
|---|---|
| dokładność cięcia | ±0,01 mm |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,6-3,5 mm |
| Gęstość procesji | 00,4 mm do 3,2 mm |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 600 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |