| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 480 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Rodzaj ostrza | Dwa ostrza liniowe |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Rama | Solidna, żelazna rama |
| Gwarancja | rok bez opłat |
| Zastosowanie | Płyty aluminiowe FR4 CEM1 CEM3 |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Typ PCB | V Groove |
|---|---|
| Grubość PCB | 0.6~3.5 |
| Materiał PCB | Aluminium, FR4 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Biały |
| Najdłuższe minimalizuj | 450 mm |
|---|---|
| Zminimalizuj grubość | 1,0–3,5 mm |
| Ciężar maszyny | 200 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca z Japonii |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Materiał na wykrojnik | Stal szybkotnąca |
| Zastosowanie | Perforacja PCB / fpc... |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Rodzaj | Rodzaj wykrawania |