| Nazwać | Depanelizator PCB |
|---|---|
| kolor | Biały |
| Maksymalna stosowana PCB | 300*570mm |
| Zasilacz | 220V/110V |
| Stosowanie | Produkcja rur LED w dużej ilości |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Nazwa | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Prędkość cięcia PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| MOQ | 1 zestaw |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Moc silnika | 250W |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650*400mm |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |