| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Nazwa produktu | Separator V-Cut |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,2 mm |
| Punkt cięcia | 0-100-200-300-400 mm |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Imię | Depanelizer PCB |
|---|---|
| kolor | Dostosowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm / s lub 500 mm / s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |