| Grubość PCB | 0,6-3,5 |
|---|---|
| Ilość ostrzy | 3 okrągłe ostrza |
| Gwarancja | 1 rok |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Zasilanie (v) | 110/220 |
| Platforma | Dostosuj |
|---|---|
| Zdolność do zaopatrzenia | 1000 zestawów / rok |
| MOQ | 1 SET |
| Długość separacji | Nieograniczony |
| Czas dostawy | w ciągu 5 dni |
| grubość strzyżenia ((mm) | 0.3-3.5 |
|---|---|
| Szybkość ścinania | zgodnie z poziomem umiejętności operatora |
| Gwarancja | 12 miesięcy bez opłat |
| Rozmiar (mm) | 570*210*400 |
| Waga (kg) | 130 |
| Wymiary (szer. * głęb. * wys.) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Waga | 550 KG |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
| Powtarzalność pozycjonowania | 0,001 mm |
| Obszar roboczy osi (maks.) | 680mm * 360mm * 50mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| waga | 600 kg |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | Niemcy KAVO |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Połącz sposób | Frezowanie połączeń |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | KAWO |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| nazwisko | Ruchoma maszyna do oddzielania płytek PCB z ostrzami routera. Depanelizacja płytek PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Program | Pudełko dydaktyczne |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | Maszyna do sterowania PCB |
|---|---|
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| nazwisko | Maszyna do sterowania PCB |
|---|---|
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| nazwisko | Maszyna do sterowania PCB |
|---|---|
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |