| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Długość cięcia | lunlimit |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| moc | 110/220 V. |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Władza | 110/220 V |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| łysy materiał | Stal szybkotnąca |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | Poziom umiejętności operatora |
| Nóż | Liniowy |
|---|---|
| Materiał ostrza | import japońskiej stali szybkotnącej |
| Gwarancja | Rok |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| certification | CE ISO |
| Ostrze | Liniowy |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0.3-3.5 |
| Prędkość cięcia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Rodzaj | całkowicie automatyczny |
| Grubość depaningu | 0,6-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 460 mm |
| Ostrze | liniowe i okrągłe |
| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Długość przenośnika (mm) | 1540 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | ostrza liniowe i okrągłe |