| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Nóż | Ostrza liniowe |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Wkład dziurkowania (T) | 3 (można wykonać na zamówienie do 30T) |
| Obszar roboczy (mm) | 330*220 (można wykonać na zamówienie) |
| Napięcie (v) | 110/220 |
| Robocze ciśnienie powietrza (Mpa) | 0,5-0,7 |
| Kolor | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Wymiary | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Rozmiar maszyny | 930 x 880 x 1230 mm |
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Maksymalny przeprowadzka | X: 810 mm Y: 370 mm Z: 90 mm |
| Kolor | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Wymiary | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Rozmiar maszyny | 930 x 880 x 1230 mm |
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Maksymalny przeprowadzka | X: 810 mm Y: 370 mm Z: 90 mm |
| Kolor | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Wymiary | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Rozmiar maszyny | 930 x 880 x 1230 mm |
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Maksymalny przeprowadzka | X: 810 mm Y: 370 mm Z: 90 mm |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Standardowy tonaż stempla (tony) | 3 (można wykonać na zamówienie do 30T) |
| Obszar roboczy (mm) | 330*220 (można wykonać na zamówienie) |
| Napięcie (v) | 110/220 |
| Robocze ciśnienie powietrza (Mpa) | 0,5-0,7 |
| Ostrze | Okrągłe i okrągłe |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Oddzielna grubość | 0,6-3,5 mm |
| Oddzielna długość | 460 mm (można dostosować) |
| Ostrze | Liniowy |
|---|---|
| Materiał ostrza | Import japońskiej stali szybkiej |
| Grubość depaningu | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość depanowania | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Najdłuższe Minimalizuj | bez limitu |
|---|---|
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| rozmiar | 780 mm x 500 mm x 620 mm |
| waga | 185 kg |
| Stosowanie | cięta płyta ałunowa |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | typ liniowy i okrągły |
| Żywotność ostrza | około 1 roku |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Długość separacji | 460 mm (można dostosować) |