| Materiał | Marmur |
|---|---|
| wykończenie powierzchni | Farba ESD |
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Głowica laserowa | Lasery UV w stanie stałym |
| Współczynnik mocy | 10/15W |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Obszar roboczy | 300*300mm |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | marmur |
|---|---|
| PCB | FR4, FPC |
| napięcie | 110V/220V |
| Wymiar | 1480 mm * 1360 mm * 1412 mm |
| Waga | 1500 kg |
| Długość fali lasera | 355nm |
|---|---|
| Precyzja pozycjonowania | ± 2 μm |
| Dokładność powtórzeń | ± 1 μm |
| Szybkość skanowania laserowego | 2500 mm / s (maks.) |
| moc | 220v 380v |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalny rozmiar płytki drukowanej | 460 * 460 mm (standard) |
|---|---|
| Laser | Laser UV na ciele stałym |
| Marka lasera | Optowave |
| Precyzja cięcia | ± 20 μm |
| Imię | Laserowy system depanelowania |