| System | Automatyczna maszyna do bicia |
|---|---|
| Sposób wysyłki | opcja (zgodnie z wymaganiami klientów) |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Sposób na dziurkowanie | Perforacja PCB / FPC z matrycą perforacyjną |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| nazwisko | V Separator PCB z rowką |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Platforma | 500*270 mm |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| nazwisko | Semi-Automatyczna maszyna do perforacji PCB |
|---|---|
| Obszar roboczy | 330×220 |
| Przyczynić się (T) | 8 |
| Wielkość | 800×730×1230 |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Funkcja | Zmotoryzowany |
|---|---|
| Dostawa | 1-3 dni po otrzymaniu płatności |
| Wielkość | Może być dostosowany |
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
|---|---|
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Gwarancja | jeden rok bezpłatnie |
| Oddzielna długość | 200mm |
| Oddzielna grubość | 0,3-3,5 mm |
| Nazwa | Maszyna do oddzielenia węzłów w kształcie V |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Rama | Solidna, żelazna rama |
| Gwarancja | za darmo jeden rok |
| Długość cięcia | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| OSTRZA | Łopaty liniowe i okrągłe |
| Długość cięcia | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| OSTRZA | Łopaty liniowe i okrągłe |
| Długość cięcia | 720 |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| OSTRZA | Łopaty liniowe i okrągłe |