| Długość cięcia | bez limitu |
|---|---|
| Kształt ostrza | Ostrza liniowe |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| czas dostawy | w ciągu 3 dni ( na stanie ) |
| koło życia | 200000 razy |
|---|---|
| Kolor | Niebieski/czarny/szary |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Standardowa temperatura pracy | 260 |
| Maksymalna temperatura pracy (C) | 350 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, West Union, L / C |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Maksymalna długość cięcia | bez limitu |
|---|---|
| Zasilacz | 110/220 V. |
| Podanie | Depanelizacja różnej grubości płyty FR4 / aluminiowej |
| Czas dostawy | 1-3 DZIEŃ |
| Avantage | Łatwa obsługa, dobrze zabezpiecz komponent |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Maksymalna długość wycięcia płyt PCB | 330mm/270mm ((Może być wykonana na zamówienie) |
| Grubość depanelacji PCB | 0,3-3,5 mm |
| Napięcie i moc | 110V/220V |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |