| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1000 ZESTAWÓW/ROK |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |