| Długość cięcia | 460 /720 mm |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | wolny wróg przez rok |
| Dostawa | W ciągu 7 dni |
| Szczegóły pakowania | skrzynia ze sklejki |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
|---|---|
| Gwarancja | Jeden rok za darmo |
| Platforma | 500*270 mm |
| Grubość PCB | 1,0-3,5 mm |
| Długość PCB | nieograniczony |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, West Union, L / C |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Max . Maks. cutting length Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| System | Oddzielenie PCB z silnikiem |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Rok założenia | 1999 |