| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| nazwisko | Separator PCB z wieloma rozdzielaczami |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Materiał na ostrza | Stali o wysokiej prędkości |
| Liczba ostrzy | 9 |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Moc ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Obszar roboczy | 460*460mm (standardowa) |
| Transport morski | FOB / EXW / DHL |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Marka laserowa | Optowave |
| Moc ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Obszar roboczy | 460*460mm (standardowa) |
| Transport morski | FOB / EXW / DHL |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Marka laserowa | Optowave |
| Moc ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Obszar roboczy | 460*460mm (standardowa) |
| Transport morski | FOB / EXW / DHL |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Marka laserowa | Optowave |
| Rama | solidna rama wykonana z litego żelaza |
|---|---|
| Prędkość cięcia | 400 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Materiał ostrza | Stali szybkiej z Japonii |
| Gwarancja | 12 miesięcy |