| Moc ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Obszar roboczy | 460*460mm (standardowa) |
| Transport morski | FOB / EXW / DHL |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Marka laserowa | Optowave |
| Moc ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Obszar roboczy | 460*460mm (standardowa) |
| Transport morski | FOB / EXW / DHL |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Marka laserowa | Optowave |
| Rama | solidna rama wykonana z litego żelaza |
|---|---|
| Prędkość cięcia | 400 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Materiał ostrza | Stali szybkiej z Japonii |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Materiał ostrza | Japońska stal szybkiej produkcji |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | 400 mm/s |
| Długość separacji | nieograniczony |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maksymalna długość PCB | Nieograniczony |
| Prędkość robocza | 0 do 400 mm/s |
| Ciężar maszyny | 40 KG |
| napięcie | 200 V AC |
| Waga | 36 kg |
|---|---|
| prędkość cięcia ((mm/s) | Dostosować |
| Grubość płyty (mm) | 0,5-3,0 |
| Komponenty Wysokość (mm) | 0-10 |
| Napięcie (v) | 110/220 |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 8/9/10 zestawy (wykonane zgodnie z wymaganiami klientów) |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał łydek | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Prędkość silnika wrzeciona | 50000r / M |
|---|---|
| Załaduj i rozładuj sposób | podręcznik |
| Rozkład | ± 0,01 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obszar roboczy | 680 mm * 360 mm * 50 mm |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maksymalna długość PCB | Nieograniczony |
| Grubość PCB | 00,8 do 3,5 mm |
| Prędkość robocza | 0 do 400 mm/s |
| napięcie | 200 V AC |
| Głębokość wiercenia | 0,02 ~ 3 mm |
|---|---|
| Prędkość wrzeciona | 24000 obr / min |
| Moc wrzeciona | 800w |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tom | 750x750x750 mm |