| Najdłuższe Minimalizuj | bez limitu |
|---|---|
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| rozmiar | 780 mm x 500 mm x 620 mm |
| waga | 185 kg |
| Stosowanie | cięta płyta ałunowa |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | Ostrza okrągłe |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | Ostrza okrągłe |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | Ostrza okrągłe |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Nazwa | Laserowy separator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Model | CW-F01-S |
|---|---|
| Stacja robocza | 2) |
| moc | 220 V, 4,2 kW |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Obszar roboczy | 320 * 320 mm (standard) |
| Certyfikacja zarządzania | ISO9001. ISO 9001. CE CE |
|---|---|
| Najdłuższe Minimalizuj | bez limitu |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| rozmiar | 780 mm x 500 mm x 620 mm |
| waga | 185 kg |
| Głębokość wiercenia | 0,02 ~ 3 mm |
|---|---|
| Prędkość wrzeciona | 24000 obr / min |
| Moc wrzeciona | 800w |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tom | 750x750x750 mm |