| Ostrze | zestawy wielokrotne |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Podręcznik |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Oddzielna grubość | 1,0-3,5 mm |
| Wymiary (szer. * głęb. * wys.) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Waga | 550 KG |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
| Powtarzalność pozycjonowania | 0,001 mm |
| Obszar roboczy osi (maks.) | 680mm * 360mm * 50mm |
| Kształt PCB | Połączenie przegubowe |
|---|---|
| Korzyść | Niska cena |
| separator pcb | separator pcb |
| Czasy ruchów akcji | 12 razy / min |
| Ciśnienie robocze suchego powietrza | 0,50-0,70 Mpa |
| Nazwać | Laserowy depanelizator PCB/ Laserowa maszyna do depanelowania |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Moc | AC220V |
| Gwarancja | 1 ROK |
| System operacyjny | Okno 7 |
| Rozmiar PCB | 450*350 (w dowolnym rozmiarze) |
|---|---|
| Wrzeciono | KAWO |
| Władza | 220/110 V |
| Odkurzacz | 3,5kW |
| Stół roboczy | 2 |
| Nazwa produktu | Laserowy separator PCB |
|---|---|
| Marka | ChaungWei |
| Gęstość | ≤ 1,2 mm |
| Warunki | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Imię | Maszyna do kontroli połączeń PCB |
|---|---|
| Zasilacz | 100-230 V AC |
| Obciążenie elektryczne | Max 100VA |
| Wysokość transmisji | 900 ± 20 mm |
| Kierunek dostawy | Lewo → Prawo lub Prawo → Lewo |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |