| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Czas realizacji | 1 dzień po dokonaniu płatności |
|---|---|
| Długość cięcia | bez limitu |
| Pakiet | Skrzynia ze sklejki |
| ustalić rok | 1999 |
| Pochodzenie | Chiny |
| Solidna rama depanelizatora PCB do sztywnych płyt metalowych Pcb Fpc | 900 * 760 * 750 |
|---|---|
| Najdłuższe Minimalizuj | bez ograniczeń |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | Rok |
| Ciężar maszyny | 475 kg |
| Nazwać | Depanelizator PCB |
|---|---|
| kolor | Biały |
| Maksymalna stosowana PCB | 300*570mm |
| Zasilacz | 220V/110V |
| Stosowanie | Produkcja rur LED w dużej ilości |
| Ostrze | zestawy wielokrotne |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Podręcznik |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Oddzielna grubość | 1,0-3,5 mm |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Ostrze | zestawy wielokrotne |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Podręcznik |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Oddzielna grubość | 1,0-3,5 mm |
| Ostrze | zestawy wielokrotne |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Podręcznik |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Oddzielna grubość | 1,0-3,5 mm |
| Ostrze | zestawy wielokrotne |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Podręcznik |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Oddzielna grubość | 1,0-3,5 mm |