| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| OSTRZA | 9 (bardziej lub mniej) |
|---|---|
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Gwarancja | rok bez opłat |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| Ostrze | 9 par |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| Najdłuższe minimalizuj | 450 mm |
|---|---|
| Zminimalizuj grubość | 1,0–3,5 mm |
| Ciężar maszyny | 200 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca z Japonii |
| Użycie | PCB separacji, taśma LED, płytka miedziana, płytka aluminiowa |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do separacji PCB |
| Prowadzić | Pneumatycznie |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj ostrza | Ostrze liniowe |
| Użycie | oddzielenie dla PCB, paska LED, PCB miedziane, PCB aluminium |
|---|---|
| nazwisko | PCB Oddzielna maszyna |
| Rodzaj | Typ pneumatyczny |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Długość ostrzy | 450 mm |
| Max. Maks. pcb separation length długość separacji PCB | 330 mm |
|---|---|
| nazwisko | Depanelizator PCB |
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | t/t, paypal, karta kredytowa |
| Czas dostawy | 3-5 dni po otrzymaniu płatności |
| Nazwa | Matryca do wykrawania |
|---|---|
| MOQ | 1 zestaw |
| materiał na model | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Dostosowane |
| Czas gotowości | 7-15 dni |
| Materiał | PCB, pasek LED, miedziany PCB, aluminiowa płytka drukowana |
|---|---|
| Nazwa produktu | depaneling pcb |
| Napęd | Pneumatyczny |
| Podanie | Płytka, płytka drukowana |
| Rodzaj ostrza | Ostrza okrągłe |
| Materiał | PCB, miedziane PCB, aluminiowe PCB |
|---|---|
| Napęd | Pneumatyczny |
| Rodzaj ostrza | Ostrza okrągłe |
| Nazwa produktu | Maszyna do depanelizacji PCB |
| Podanie | Płytka, płytka drukowana |