| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Zasilanie | 220/110 V |
|---|---|
| Funkcja | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Model | CWV-1A |
|---|---|
| Maksymalna długość singulacji PCB | 600 mm |
| Grubość izolacji PCB | 0,6-3,5 mm |
| Ruch ostrza | górne okrągłe ostrze porusza się automatycznie |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Model | CWPE |
|---|---|
| stół roboczy | 330 x 220 mm |
| Zasilanie | 110/220 |
| Depresja (Pa) | 0,45-0,70 |
| Rozmiar maszyny | 730x810x1700 |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Gwarancja | 12 miesięcy bezpłatnie |
|---|---|
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca z Japonii |
| Życie ostrzy | 7-8 miesięcy |
| grubość oddzielająca | 0,3-3,5 mm |