| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Długość fali lasera | 355nm |
|---|---|
| Precyzja pozycjonowania | ± 2 μm |
| Dokładność powtórzeń | ± 1 μm |
| Szybkość skanowania laserowego | 2500 mm / s (maks.) |
| moc | 220v 380v |