| nazwisko | Depanel PCB |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | Gotówka, T/T, PayPal, karta kredytowa |
| Rok założenia | 1999 |
| Max. Maks. pcb separation length długość separacji PCB | 330 mm |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Warunki | Nowy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Marmur |
|---|---|
| wykończenie powierzchni | Farba ESD |
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Maksymalna długość PCB | 330 mm |
| Grubość PCB | 1,0-3,5 mm |
| Marka | CW |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |