| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | 450*350mm |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| Marka wrzeciona | KAWO |
| Odkurzacz | Górny lub dolny (opcjonalnie) |
| Miejsce pracy | 320*320mm |
|---|---|
| Tabela | 2 |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Miejsce pracy | 320*320mm |
|---|---|
| Tabela | 2 |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Ciężar maszyny | 650 kg |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,6-3,0 mm |
| moc | 220/110 V. |
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Wrzeciono | KAVO |
| Funkcja | Zmotoryzowany |
|---|---|
| Dostawa | 5 dni od otrzymania płatności |
| Wielkość | Może być dostosowany |
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Funkcja | Zmotoryzowany |
|---|---|
| Dostawa | 1-3 dni po otrzymaniu płatności |
| Wielkość | Może być dostosowany |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Automatyczna ładowarka z licznikiem PCB wyprodukowana w Dongguang w Chinach | 1500 * 790 * 1250 2090 * 790 * 1250 |
|---|---|
| Dopływ powietrza | 4‐7 kg / cm2 |
| Rozmiar magazynu | 320 * 355 * 567 (mm) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm |
| Rozmiar PCB | 60 ~ 250 * 330 mm |
| Auto-Counter Pcb Loader Machine wyprodukowany w Dongguang w Chinach | 1500*790*1250 2090*790*1250 |
|---|---|
| Dopływ powietrza | 4-7 kg/cm2 |
| Rozmiar magazynu | 320*355*567(mm) |
| Wysokość transportowa | 900±20mm |
| Rozmiar PCB | 60~250*330mm |