| gwarancja | Bezpłatny rok |
|---|---|
| Długość depanelingu | nieograniczony |
| Grubość depanelowania | 0,3-3,5 mm |
| Platforma | Można dostosować |
| moc | 110/220 V. |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| nazwisko | Ręczna maszyna do cięcia PCB |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rok założenia | 1999 |
| System | Typ ręczny |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Miejsce pracy | 320*320mm |
|---|---|
| Tabela | 2 |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Miejsce pracy | 320*320mm |
|---|---|
| Tabela | 2 |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Miejsce pracy | 320*320mm |
|---|---|
| Tabela | 2 |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |