| Przyczynić się (T) | 8 |
|---|---|
| Obszar roboczy | 330×220 |
| Wielkość | 800×730×1230 |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materiał ostrza | użyj japońskiej stali szybkotnącej |
|---|---|
| Prędkość depanowania | w oparciu o poziom umiejętności operatora |
| Władza | 110/220 V |
| OSTRZA | liniowe i okrągłe |
| Rodzaj | napędzany ręcznie |
| Materiał | PCB, FPC, wstępnie nacięta płytka PCB |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | SKH-9 |
| Nazwa produktu | Sprzęt do montażu PCB |
| Zastosowanie | Płytka, płytka drukowana |
| Cechy | Dostosowane Ekonomiczne |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Sposób na dziurkowanie | Perforacja PCB / FPC z matrycą perforacyjną |
| Rok założenia | 1999 |
| System | Automatyczny |
| nazwisko | Ręczny separator PCB |
|---|---|
| Długość cięcia | 720 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Rodzaj | Podręcznik |
| Długość cięcia | 460mm/700mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Każdy czas | w ciągu 3 dni |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, West Union, L / C |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Ciężar maszyny | 45/30 kg |
| Minimalizuj prędkość | Podręcznik |
| Zminimalizuj grubość | 0,6-3,5 mm |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |