| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Termin płatności | t/t, paypal, karta kredytowa |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
| Sposób wysyłki | FOB/EXW/CIF |
| MOQ | 1 SET |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Minimalizuj prędkość | Pneumatyczny |
| Wkład ((ton) | 8 |
| Czas dostawy | 5 dzień |
| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Minimalizuj prędkość | Pneumatyczny |
| Wkład ((ton) | 8 |
| Czas dostawy | 5 dzień |
| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | ostre ostrze liniowe |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,6-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | w zależności od poziomu umiejętności operatora |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Model | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| Minimalizuj prędkość | Podręcznik |
| Ciężar maszyny | 45/30 kg |
| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Maksymalna długość cięcia | bez limitu |
|---|---|
| Zasilacz | 110/220 V. |
| Podanie | Depanelizacja różnej grubości płyty FR4 / aluminiowej |
| Czas dostawy | 1-3 DZIEŃ |
| Avantage | Łatwa obsługa, dobrze zabezpiecz komponent |