| Kolor | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Wymiary | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Rozmiar maszyny | 930 x 880 x 1230 mm |
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Maksymalny przeprowadzka | X: 810 mm Y: 370 mm Z: 90 mm |
| Ostrze | liniowe i okrągłe |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Podręcznik |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Oddzielna grubość | 0,6-3,5 mm |
| Ostrze | Okrągłe i okrągłe |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Oddzielna grubość | 0,6-3,5 mm |
| Oddzielna długość | 460 mm (można dostosować) |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Grubość separacji | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Długość separacji | nieograniczony |
| Gwarancja | Rok |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | bez limitu |
| Typ ostrza | dwa ostrza liniowe |
| Rodzaj | Typ pneumatyczny |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Długość przenośnika (mm) | 1540 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | ostrza liniowe i okrągłe |
| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał do drukowania | stali szybkiej |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| Grubość separacji | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Długość separacji | 330 mm |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
|---|---|
| Długość cięcia | nieograniczony |
| Gwarancja | Bezpłatny rok |
| wysokość komponentów | do 50 mm |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |