| Czas dostawy | w ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Max . Maks. cutting length Długość cięcia | 330 mm |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Materiał na ostrze | Stal szybkotnąca |
| Charakterystyka | z przenośnikiem |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Rok założenia | 1999 |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 1035*345*620 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,1-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 304 kg |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 990×425×350 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 220 KG |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 990×425×350 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 220 KG |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Rok założenia | 1999 |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj | Typ pneumatyczny |
|---|---|
| Materiał ostrzy | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Usługa | wspierać służbę za granicą |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Masę (kg) | 55 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Gwarancja (rok) | 1 |
| Model | SMTfly-1M |
|---|---|
| Masę (kg) | 55 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |