| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wysokość komponentów | 70mm |
| Tolerancja cięcia | ±0,1 mm |
| Ostrze haka | Odcinek z haczykiem |
| Kompresor powietrza | 5-7 kg |
|---|---|
| Temperatura otoczenia | 20±2 °C |
| Żywotność ostrza | 6-12 miesięcy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 330 mm |
| Tryb | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj | Typ pneumatyczny |
|---|---|
| Materiał ostrzy | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Usługa | wspierać służbę za granicą |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Charakterystyka | z przenośnikiem |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Rok założenia | 1999 |
| Ostrze | ostrza okrągłe i liniowe |
|---|---|
| Prędkość cięcia | Sterowanie ręczne |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Materiał ostrza | importowana japońska stal szybkotnąca |
| Wymiar | 400*780*480mm |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Możliwość Supply | 300 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | nieograniczony |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |