| Max . Maks. cutting length Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| System | Oddzielenie PCB z silnikiem |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Rok założenia | 1999 |
| nazwisko | Zmotoryzowany separator PCB |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Długość cięcia | 330 mm |
| Liczba ostrzy | Dwa |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | marmur |
|---|---|
| Funkcja | Depanelacja FR4/FPC |
| napięcie | 110V/220V |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| napięcie | 110V/220V |
| Wymiar maszyny | 1480mm * 1360mm * 1412mm |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| napięcie | 110V/220V |
| Wymiar maszyny | 1480mm * 1360mm * 1412mm |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| napięcie | 110V/220V |
| Wymiar maszyny | 1480mm * 1360mm * 1412mm |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| Wielkość | 620 x 270 x 320 mm |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Waga | 40 KG |
| Depanelowanie PCB | Depanelowanie PCB |
| Maksymalna długość PCB | 330 mm |