| Czas dostawy | w ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Max . Maks. cutting length Długość cięcia | 330 mm |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Materiał na ostrze | Stal szybkotnąca |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 480 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Rodzaj ostrza | Dwa ostrza liniowe |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 480 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Rodzaj ostrza | Dwa ostrza liniowe |
| Rodzaj | Typ pneumatyczny |
|---|---|
| Materiał ostrzy | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Usługa | wspierać służbę za granicą |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 480 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Rodzaj ostrza | Dwa ostrza liniowe |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Użycie | cięcie paneli led, pcb.. |
| Liczba ostrzy | 6 sztuk |
| Kształt ostrzy | typ koła |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |