| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Tryb | Automatyczny |
|---|---|
| Gęstość procesji | 00,4 mm do 3,2 mm |
| Wielkość | 770*510*450 mm |
| Prędkość | Nastawny |
| Prędkość rozdzielacza | 0-400 |
| Certyfikat | CE ISO |
|---|---|
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Sposób wysyłki | EXW/FOB (opcja) |
| Obszar roboczy | 320 * 320 mm (można dostosować |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez 1 rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów/miesiąc |
| Przyczynić się | 8 ton |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez 1 rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów/miesiąc |
| Przyczynić się | 8 ton |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez 1 rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Zdolność do zaopatrzenia | 80 zestawów/miesiąc |
| Przyczynić się | 8 ton |