| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
|---|---|
| Gwarancja | Jeden rok za darmo |
| Platforma | 500*270 mm |
| Grubość PCB | 1,0-3,5 mm |
| Długość PCB | nieograniczony |
| Model | CWV-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Rozmiar (mm) | 420*280*400 |
| Masę (kg) | 20/40 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Tryb | Automatyczny |
|---|---|
| Gęstość procesji | 00,4 mm do 3,2 mm |
| Wielkość | 770*510*450 mm |
| Prędkość | Nastawny |
| Prędkość rozdzielacza | 0-400 |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 600 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Szczegóły pakowania | Pierwszą rzeczą do rozważenia będzie obudowa ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Użycie | oddzielenie dla PCB, paska LED, PCB miedziane, PCB aluminium |
|---|---|
| nazwisko | PCB Oddzielna maszyna |
| Rodzaj | Typ pneumatyczny |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Długość ostrzy | 450 mm |
| System | Typ ręczny |
|---|---|
| Grubość cięcia | 00,6 - 3,5 mm |
| Długość cięcia | 460 mm / 600 mm / 720 mm |
| Czas dostawy | w ciągu trzech dni |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
| Długość cięcia | 330 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Czas dostawy | w ciągu 5 dni roboczych |