| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 330 |
| Rozmiar | 700x210x400 |
| Grubość cięcia (mm) | 0,3x3,5 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| Wielkość | 620 mm x 230 mm x 400 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Ciężar maszyny | 165 KG |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zastosowanie | Płyty FPC,FR4 |
|---|---|
| Gęstość | 0,1-1,0 mm |
| Władza | 220 V lub 110 V |
| Waga | 680 kg |
| Kolor | Biały |
| Zastosowanie | Płyty FPC,FR4 |
|---|---|
| Gęstość | 0,1-1,0 mm |
| Władza | 220 V lub 110 V |
| Waga | 680 kg |
| Kolor | Biały |