| Kształt PCB | Połączenie przegubowe |
|---|---|
| Korzyść | Niska cena |
| separator pcb | separator pcb |
| Czasy ruchów akcji | 12 razy / min |
| Ciśnienie robocze suchego powietrza | 0,50-0,70 Mpa |
| Imię | Środek do usuwania skrawków |
|---|---|
| Podanie | Deski trasowane |
| Grubość PCB | maks. 3,5 mm |
| Nibbler PCB | Nibbler PCB |
| Przesuń suwak | 2 mm |
| Siła uderzenia | 3-30T |
|---|---|
| umierać | Dostosuj |
| Gwarancja | Rok |
| pracują | 330*220mm |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Wkład dziurkowania (T) | 3 (można wykonać na zamówienie do 30T) |
| Obszar roboczy (mm) | 330*220 (można wykonać na zamówienie) |
| Napięcie (v) | 110/220 |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1200 ZESTAWÓW / ROK |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Standardowy tonaż stempla (tony) | 8 |
| Obszar roboczy (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
| Podanie | Inny kształt |
|---|---|
| rozmiar | 280x105x185mm |
| waga | 2 kg |
| Ciśnienie robocze suchego powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Numer modelu | CWV-LT |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Wkład dziurkowania (T) | 8 |
| Obszar roboczy (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |